Dostawa próbek do laboratorium

Próbki można dostarczyc na 2 sposoby

  1. Bezposrednio do ALS Czech Republic wtedy możemy zaproponować skorzystanie z naszej umowy jaką mamy z DHL (taki transport trwa 1 dzien roboczy, a próbki są w naszym laboratorium następnego dnia roboczego rano)- szczegóły dot zamawiania kuriera poniżej.
  2. Przez nasze laboratorium w Skoczowie- przesyłke należy nadać dowolnie wybranym kurierem. Próbki są zabierane ze Skoczowa i transportowane do Pragi Czeskiej bezpłatnie. Taki transport trwa 2 dni robocze. Prosimy o opisanie kartonu napisem ”ALS” Poniżej adres naszego laboratoriumm w Skoczowie

ALS Poland Sp. z o.o.

ul. Pawła Stalmacha 23
43-430 Skoczów
Polska

Pani Alicja Gomola
Tel. (33) 853 00 18
Czynne w godzinach 9-17

Procedura zamawiania kuriera przy wysyłkach bezpośrednio do ALS Czech Republic

  1. Należy wypełnić formularz zamówienia ALS =COC (Chain of Custody) (dostępny w ALS PL, lub na stronie internetowej). Jeśli próbki mają być raportowane na osobnych raportach należy wypisać osobne zamówienia.
  2. Należy przygotować przesyłkę, opisać próbki zgodnie z nazwa podaną na zamówieniu i umieścić wydrukowane formularze zamówienia w paczce. Przesyłkę należy dobrze zabezpieczyć, w szczególnośći szklane opakowania aby zapobiec zniszczeniu. Jeżeli próbki wysyłane są w kilku kartonach należy je ponumerować np. 1/3, 2/3, 3/3 i oznaczyć karton, w którym znajduje sie zlecenie wpisując „COC inside“.
  3. Zadzwonić pod numer 42/634 51 00 jest to numer centrum obsługi klienta DHL.
  4. Powołać się na numer nadawcy ALS Poland tj. 414382307 i zamówieć kuriera na dokładny adres z którego ma być odebrana przesyłka. Próbki wysyłamy wyłącznie transportem lotniczym. Należy podać orientacyjne wymiary i wagę przesyłki.
  5. Po przyjeździe kuriera przesyłkę zaadresować na:

ALS Laboratory Group

Na Harfe 9/336
190 00 Prague 9
Czech Republic

Oraz podkreślić, że przesyłka jest na koszt nadawcy

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z numerem telefonu 33/853-00-18 kom. 0-664 902 311 lub  alicja.gomola@alsglobal.com​