ALS w Polsce

ALS działający w Polsce należy do grupy ALS Laboratories posiadających ponad 350 akredytowanych laboratoriów na świecie w 55 krajach na wszystkich kontynentach. Naszą międzynarodową grupę tworzy ponad 12 tysięcy profesjonalnych pracowników. W ciągu ostatnich lat ALS działając w Europie rozszerzył swój potencjał badawczy o nowe laboratoria i kraje. W obecnej chwili posiadamy laboratoria w Czechach, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Portugalii, Hiszpanii, Turcji oraz nowopowstałe na Słowacji.

ALS w Polsce rozpoczął swoją działalność w 2007 roku jako oddział handlowy laboratorium w Pradze. W 2015 roku dołączyło do naszej działalności laboratorium badań żywności i farmaceutyków oraz analiz sensorycznych w Poznaniu.

Dla naszych klientów w Polsce świadczymy usługi badań próbek środowiskowych, żywnościowych, farmaceutyków, mikrobiologicznych, sensorycznych, mineralnych oraz trybologicznych.

Aktualności

May Bank Holidays

25-04-2023
Drodzy Klienci,... Czytaj wiecej »

WODY POWIERZCHNIOWE - MONITORING WÓD Z POLSKICH RZEK - WYNIKI

29-03-2023
Zrealizowaliśmy kolejny etap monitoringu jakości wody z rzeki Wisły. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami pod linkiem.  Czytaj wiecej »

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

27-03-2023
Święto ustanowione w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych ma na celu inspirowanie do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego korzystania z tego niezbędnego do życia surowca.... Czytaj wiecej »

WODY POWIERZCHNIOWE - MONITORING WÓD Z POLSKICH RZEK - WYNIKI

15-03-2023
Zrealizowaliśmy kolejny  etap monitoringu jakości wody z rzeki Wisły. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami pod linkiem.  Czytaj wiecej »