Aktualności

LABORATORIA ALS Z POWODZENIEM PRZESZŁY AUDYT NADCAP

26-07-2019

ALS PONOWNIE sięga DO CHMUR – LABORATORIA Z POWODZENIEM PRZESZŁY AUDYT nadcap

Laboratoria analityczne ALS ponownie uzyskały przedłużenie akredytacji NADCAP (National Aerospace and Defence Contractors Accreditation Program), umożliwiającej przeprowadzanie analiz chemicznych dla przemysłu lotniczego. Nasze laboratoria są jedynymi w Republice Czeskiej, posiadającymi tę prestiżową akredytacją już od 2016 roku.  

Aby uzyskać akredytację, konieczne jest w ramach szczegółowego audytu wykazanie pełnych kwalifikacji laboratorium. Pozytywny wynik audytu świadczy nie tylko o jakości przeprowadzania samych analiz, ale również o spełnieniu surowych wymogów w zakresie procesów i dokumentacji na potrzeby wykorzystania danych analitycznych w przemyśle lotniczym.

Dostawcy firm Airbus, General Electric, Boeing, Rolls-Royce, U.S. Airforce, Goodrich, a także pozostali producenci samolotów i śmigłowców oraz części dla przemysłu letniczego już od wielu lat mogą korzystać z pomocy ALS w zakresie usług analitycznych. Tylko posiadacze akredytacji NADCAP, w gronie których są laboratoria ALS, mogą być zatwierdzonymi dostawcami światowych producentów sprzętu lotniczego.

Nasze akredytowane laboratoria NADCAP posiadają też akredytację zgodne z normą ISO / IEC 17025.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o nas, prosimy o kontakt na adres customer.service@alsglobal.com lub pod numerem +420 226 226 228.