ALS w Polsce

ALS działający w Polsce należy do grupy ALS Laboratories posiadających ponad 350 akredytowanych laboratoriów na świecie w 55 krajach na wszystkich kontynentach. Naszą międzynarodową grupę tworzy ponad 12 tysięcy profesjonalnych pracowników. W ciągu ostatnich lat ALS działając w Europie rozszerzył swój potencjał badawczy o nowe laboratoria i kraje. W obecnej chwili posiadamy laboratoria w Czechach, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Portugalii, Hiszpanii, Turcji oraz nowopowstałe na Słowacji.

ALS w Polsce rozpoczął swoją działalność w 2007 roku jako oddział handlowy laboratorium w Pradze. W 2015 roku dołączyło do naszej działalności laboratorium badań żywności i farmaceutyków oraz analiz sensorycznych w Poznaniu.

Dla naszych klientów w Polsce świadczymy usługi badań próbek środowiskowych, żywnościowych, farmaceutyków, mikrobiologicznych, sensorycznych, mineralnych oraz trybologicznych.

Aktualności

Zmiana adresu rejestrowego

16-04-2021
Uprzejmie informuję, że dniu 14.04.2021 nastąpiła zmiana adresu rejestrowego 
ALS Poland Sp. z o.o. Numery NIP i REGON nie uległy zmianie.... Czytaj wiecej »

NOWY CERTYFIKAT AKREDYTACJI LABORATORIUM ALS W PRADZE - 13/2021

22-02-2021
Uprzejmie informujemy,  że nasze laboratorium w Pradze otrzymało nowy certyfikat akredytacji o numerze 13/2021. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem, który jest dostępny do ściągnięcia na naszej stronie internetowej z zakładki Środowisko -... Czytaj wiecej »

Organizacja pracy laboratorium podczas Świąt Bożego Narodzenia

14-12-2020
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, bardzo prosimy, aby próbki środowiskowe  na analizy takie jak ChZT, BZT, NO2, NO3, NH4, pH oraz mikrobiologię zostały dostarczone do naszego oddziału w Skoczowie ( ul.Stalmacha 23, 43-430 Skoczów) najpóźniej do 19.12. Ze względu na przerwę swiąteczną opóźnienie nie pozwoli na wykonanie analiz w czasie zalecanym od poboru próbek. Badania ekotoksyczności dla próbek... Czytaj wiecej »