ALS w Polsce

ALS działający w Polsce należy do grupy ALS Laboratories posiadających ponad 350 akredytowanych laboratoriów na świecie w 55 krajach na wszystkich kontynentach. Naszą międzynarodową grupę tworzy ponad 12 tysięcy profesjonalnych pracowników. W ciągu ostatnich lat ALS działając w Europie rozszerzył swój potencjał badawczy o nowe laboratoria i kraje. W obecnej chwili posiadamy laboratoria w Czechach, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Portugalii, Hiszpanii, Turcji oraz nowopowstałe na Słowacji.

ALS w Polsce rozpoczął swoją działalność w 2007 roku jako oddział handlowy laboratorium w Pradze. W 2015 roku dołączyło do naszej działalności laboratorium badań żywności i farmaceutyków oraz analiz sensorycznych w Poznaniu.

Dla naszych klientów w Polsce świadczymy usługi badań próbek środowiskowych, żywnościowych, farmaceutyków, mikrobiologicznych, sensorycznych, mineralnych oraz trybologicznych.

Aktualności

Przerwa świąteczna 2022

12-04-2022
Uprzejmie informujemy, że piątek 15 kwietnia  2022  oraz poniedziałek  18 kwietnia 2022 będą dniami wolnymi od pracy w Repubulice Czeskiej. W tych dniach laboratorium nie będzie analizować żadnych próbek ani przygotowywać raportów z badań.... Czytaj wiecej »

Challenge tests – badania obciążeniowe

31-03-2022
Wyroby spożywcze, wytwarzane przez producentów żywności, objęte są gwarancją ich bezpieczeństwa do końca terminu przydatności. ... Czytaj wiecej »

WIELOPIERŚCIENIOWE WĘGLOWODORY AROMATYCZNE (WWA) W PRÓBKACH POWIETRZA

21-03-2022
Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA)... Czytaj wiecej »